RE: Як назвати автоклав для сома? - Психиатр - 02-02-2026 01:25
(02-02-2026 01:13, 01:13)Вопли Педорасова Wrote: (02-02-2026 01:05, 01:05)Попизди Wrote: (02-02-2026 01:01, 01:01)Огляд від ШІ Wrote:
Під час створення Дністровського водосховища у 1979–1985 роках для будівництва ГЕС було затоплено село Бакота разом із
30-65 навколишніми селами (залежно від джерел, 28-31 село вважаються повністю затопленими, а загалом постраждало понад 60). Жителів примусово переселили, а села — серед яких Теремці, Студениця, Калис, Стара Ушиця — зрівняли з землею.
Основні факти про затоплення Бакоти:- Причина: Будівництво Новодністровської ГЕС (за наказом з Москви).
- Масштаб: Вода піднялася на 40 метрів, затопивши близько 16 тис. гектарів родючих земель та понад 100 га лісу.
- Процес: Жителів зобов'язували власноруч руйнувати власні хати, вирубувати сади та проводити «зачистку» території.
- Втрати: Бакота, що була столицею Пониззя в XIII-XIV ст., пішла під воду разом із давніми печерними монастирями та родючими долинами.
А теперь внимание вопрос, куда делись жители кладбищ 28-31 повністю затоплених сьол?
Это было давно и если и были там трупы, то давно разложились.
В современных сомах их нет.
педорасофф, сому Герасиму Кузьмичу на вскидку лет 60, а 30 сел затопили в 1981 и до 1981 их кладбища действовали. Так что преподобный сом Герасим Кузьмич успел откушать несвежатинки. Ну и ты вместе с ним
Влажные мечты котоеба. А че, логично
RE: Як назвати автоклав для сома? - Guest - 02-02-2026 03:30
(01-02-2026 23:00, 23:00)Цинічна істота Wrote: Сомовар 
Bakota is coming is coming (and so does SSU)
Мірчовар
|