БЕГЕМОТІВ НЕМА
на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини (/showthread.php?tid=1005)



на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - fully accomplished красуня - 15-01-2026 08:38

Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Січень 14, 2026, 16:45

Злі язики кажуть, що на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини, коли на нього викотився на ковзанах один тамтешній бегемот. [Image: smilie10.gif]
What's up with these skating overweight women? Вони delusional і думають, що якщо ковзани їх ще тримають, то вони ще ого-го? [Image: facepalm.gif]
А лід же може не тільки потріскатися, а і провалитися під тушканом. [Image: icon_cool.gif]



RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - fully accomplished красуня - 15-01-2026 22:49

Злі язики пліткують, що Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker (which can be effectively deployed to break ice not only on the Kozynka river, but around the Arctic circle - e.g., to facilitate Trump's conquest of Greenland :gigiSmile і в нього чергове загострення. Confusedmilie2:

Він що, реально думає, що якщо буде малювати дурні картинки на чужих жінок, його Лорік якимось магічним чином схудне? :laugh:

Взагалі це непродуктивно з їх боку і показує, наскільки вони шкваряться. :facepalm1:

Як би вони не комизилися та не вигадували, за фактом кожна секунда їх часу і кожен джоуль витраченої в мою сторону енергії говорять лише одне - I assert power over them. 1&

Кожне слово, кожна картинка, кожен порух пальців на клавіатурі в мій бік - це доказ, how much I own them. 1&

That's pretty much it. There is nothing more to it, folks.


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - 1000 чертей - 15-01-2026 23:06




RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Сосандра Панчук - 15-01-2026 23:14

нада рискнуть создать влог уроков как это делается.
два потока песать: и запись экрана и камеру збоку када Шеф за работой
(хотя Бегимотивна потом может это использовать как явку с повинной в суде).
таке.


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - 1000 чертей - 15-01-2026 23:15

Big Grin




RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Сосандра Панчук - 15-01-2026 23:17

а одним промптом можна приказать ии штоб бабка стала в 2 раза жирнее (чтоб как в реальной жизни) ?


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - 1000 чертей - 15-01-2026 23:24




RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Guest - 15-01-2026 23:29

а шоб больше 6 секунд - нужно деньхе, да?

напоминает 4 бесплатных секунды мобильной связи в 2002-м


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Джура - 16-01-2026 00:00

Чищу ноут, часть кортинок позакидывала в хфотоветки в закрепе на хронение, прямо в текущие посты ребят.


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Sh₂W₂O Шкурозалупоид Вольфрама - 16-01-2026 00:04

(16-01-2026 00:00, 00:00)Джура Wrote: Чищу ноут, часть кортинок позакидывала в хфотоветки в закрепе на хронение, прямо в текущие посты ребят.

нада раздобыть у Шефа пароль Хостенга и залить прям туда


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Трололо - 16-01-2026 00:09

(15-01-2026 22:49, 22:49)fully accomplished красуня Wrote: Як би вони не комизилися та не вигадували, за фактом кожна секунда їх часу і кожен джоуль витраченої в мою сторону енергії говорять лише одне - I assert power over them.  1&

Кожне слово, кожна картинка, кожен порух пальців на клавіатурі в мій бік - це доказ, how much I own them. 1&

That's pretty much it. There is nothing more to it, folks.


Ебанутая!


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Ребе Моше - 16-01-2026 00:13

(15-01-2026 22:49, 22:49)fully accomplished красуня Wrote:   icebreaker (which can be effectively deployed to break ice not only on the Kozynka river, but around the Arctic circle - e.g., to facilitate Trump's conquest of Greenland  
     

I assert power over them.   
 how much I own them.  

That's pretty much it.
There is nothing more to it, folks.

Сміявсі


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Альошєнька (кыштымский карлик) - 16-01-2026 00:16

интересно, а Алёшенька подходит для игры в хоккей?


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Альошєнька (кыштымский карлик) - 16-01-2026 00:17

кто знает, на каком сроке был выкидыш?
а размер Алексея?
как хоккейная шайба? или ближе к мячу?


RE: на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини - Сарочка - 16-01-2026 05:04

(15-01-2026 23:15, 23:15)1000 чертей Wrote: Big Grin


Погроза - це там, де вона каже « будемо єбатись!» 
О це погроза ! Big Grin