БЕГЕМОТІВ НЕМА
Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker (/showthread.php?tid=1016)



Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker - Кунислав Скаланчий - 15-01-2026 22:46

Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:16
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2026, 16:45 Wrote:Злі язики кажуть, що на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини, коли на нього викотився на ковзанах один тамтешній бегемот. [Image: smilie10.gif]

What's up with these skating overweight women? Вони delusional і думають, що якщо ковзани їх ще тримають, то вони ще ого-го? [Image: facepalm.gif]

А лід же може не тільки потріскатися, а і провалитися під тушканом. [Image: icon_cool.gif]

Злі язики пліткують, що Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker (which can be effectively deployed to break ice not only on the Kozynka river, but around the Arctic circle - e.g., to facilitate Trump's conquest of Greenland  [Image: gigi.gif]) і в нього чергове загострення. [Image: smilie2.gif]

Він що, реально думає, що якщо буде малювати дурні картинки на чужих жінок, його Лорік якимось магічним чином схудне? [Image: laugh.gif]

Взагалі це непродуктивно з їх боку і показує, наскільки вони шкваряться. [Image: facepalm1.gif]

Як би вони не комизилися та не вигадували, за фактом кожна секунда їх часу і кожен джоуль витраченої в мою сторону енергії говорять лише одне - I assert power over them.  [Image: rotate.gif]

Кожне слово, кожна картинка, кожен порух пальців на клавіатурі в мій бік - це доказ, how much I own them. [Image: rotate.gif]

That's pretty much it. There is nothing more to it, folks.