![]() |
|
Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker (/showthread.php?tid=1016) |
Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker - Кунислав Скаланчий - 15-01-2026 22:46 Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін... Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:16 Цитата: Wednesday від Січень 14, 2026, 16:45 Wrote:Злі язики кажуть, що на льоду річки Козинки пішли потужні тріщини, коли на нього викотився на ковзанах один тамтешній бегемот. Злі язики пліткують, що Камшот сильно образився, що я висміяла козинський icebreaker (which can be effectively deployed to break ice not only on the Kozynka river, but around the Arctic circle - e.g., to facilitate Trump's conquest of Greenland ) і в нього чергове загострення. Він що, реально думає, що якщо буде малювати дурні картинки на чужих жінок, його Лорік якимось магічним чином схудне? Взагалі це непродуктивно з їх боку і показує, наскільки вони шкваряться. Як би вони не комизилися та не вигадували, за фактом кожна секунда їх часу і кожен джоуль витраченої в мою сторону енергії говорять лише одне - I assert power over them. Кожне слово, кожна картинка, кожен порух пальців на клавіатурі в мій бік - це доказ, how much I own them. That's pretty much it. There is nothing more to it, folks. |