БЕГЕМОТІВ НЕМА
алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка? - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка? (/showthread.php?tid=1017)



алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка? - Сосандра Панчук - 15-01-2026 23:09

алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка ?!

Волонтерський Движ / Re: Don't Look Up: Блиск і Ган...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 22:20
То що, до цього моменту "укроволонтерство" було незаконним і не мало законодавчої підтримки?

[Image: F0GGnPh.png]