![]() |
|
алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка? - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка? (/showthread.php?tid=1017) |
алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка? - Сосандра Панчук - 15-01-2026 23:09 алеж чому не запросили меґа-волонтера Серґія-Півня, Беґімота та 28-доларовоґо Антіка ?! Волонтерський Движ / Re: Don't Look Up: Блиск і Ган... Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 22:20 То що, до цього моменту "укроволонтерство" було незаконним і не мало законодавчої підтримки?
|