![]() |
|
Авечки спасены !!!!!! - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Авечки спасены !!!!!! (/showthread.php?tid=1034) |
Авечки спасены !!!!!! - Генрих Боровик - 16-01-2026 20:48 Авечки спасены !!!!!! ЗМІ: Син Кадирова потрапив у ДТП в Грозному, його госпіталізували у важкому стані АЛЬОНА МАЗУРЕНКО — 16 СІЧНЯ, 20:29 ![]() АДАМ І РАМЗАН КАДИРОВИ, ФОТО: ІНСТАГРАМ Син очільника Чечні авцейоба Рамзана Кадирова потрапив у ДТП у Грозному. За словами джерел, 18-річного Адама шпиталізували, він перебуває у важкому стані. Джерело: видання "Кавказ.Реалії" з посиланням на двох поінформованих співрозмовників, чеченський опозиційний телеграм-канал Niyso Пряма мова джерела із Грозного: "Дороги до лікарні закриті, тому що туди доставили Адама, він у реанімації непритомний перебуває, як кажуть. Що з сином Кадирова ми не знаємо достеменно". Деталі: Інший співрозмовник видання – представник діаспори – теж розповів подібну інформацію. За даними NIYSO, кортеж 18-річного Кадирова "пересувався на великій швидкості, машина за машиною, коли раптово зустрів перешкоду": "В результаті машини почала влітати одна в одну, тому до нас надходить інформація, що постраждалих чимало, але саме через Адама такий переполох". В опозиційному пабліку стверджують, що молодшого Кадирова реанімують та готують до перевезення до Москви. RE: Авечки спасены !!!!!! - овєчкі - 16-01-2026 23:29 (16-01-2026 20:48, 20:48)Генрих Боровик Wrote: Авечки спасены !!!!!! Літак МНС Росії вирушив з Грозного в Москву: на борту може бути Адам Кадиров, – ЗМІ Надія Батюк Основні тези Літак МНС Росії вирушив з Грозного в Москву та, ймовірно, транспортує 18-річного Адама Кадирова, який потрапив у ДТП і перебуває у важкому стані. |