БЕГЕМОТІВ НЕМА
Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки (/showthread.php?tid=2000)



Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - Entitled Bitch - 24-06-2026 21:31

Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ...
Останній допис від [b]Wednesday [/b]- Сьогодні в 17:43

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg28692733#msg28692733
Цитата Wrote:будував сараї з гнилого дерева

Не те що Булькін сарай - дерево не прогниле, все ще стоїть і навіть не дуже смердить коров"ячим дреком. [Image: smiley24.gif]

ПС. Це ж треба мати настільки скандальний характер, щоб практично з банів не вилазити! [Image: facepalm.gif]

[Image: 7i8R4EE.png]

ПС-2. Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки, чи вже здогадалась, що Болівар двоїх нє винєсєт Булька третє розлучення не потягне? [Image: facepalm1.gif]



RE: Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - Ширвендт - 24-06-2026 21:34

но не твои же слать, сгенерированные в ии, старое жырное уёбище


RE: Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки - 1000 чертей - 24-06-2026 21:39

Кто бы пиздел? У самой сука еще тот сарай из гнилого дерева, крыша прорвалась