БЕГЕМОТІВ НЕМА
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. (/showthread.php?tid=2004)



Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - QAnon - 25-06-2026 12:00

Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня.
В честь такого - не грех и Кусика на шапку пустить
Или посевы чеснока браконьерским трактором нахуй сравнять
(прикиньте как от семьи Вениамина воняет весь год когда они эти 2 тонны чеснока в течении года жрут для витаминов и регенерации переломаных косточек Хрустика и сгнивших лёгких Костика. кости-костик.  каламбур. )

итакъ:
Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції.


RE: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - 0-800-501-482 ТРИ БУКВЫ - 25-06-2026 12:50

Захисники встановили український прапор на Кінбурнській косі, окупанти відступають
АЛЬОНА МАЗУРЕНКО — 25 ЧЕРВНЯ, 13:31
[Image: 6cc4c5c78c65eb0c94be471197ee4339.jpeg?w=900&q=90]
СКРИНШОТ ІЗ МАПИ DEEP STATE
[Image: r_google_icon.svg]Додати УП як бажане джерело в Google
122
Регіональне управління сил тероборони "Півдня" повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Джерело: регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗСУ
Дослівно: "Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони".
Деталі: Захисники додали, що сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації.

ВІЙНАОКУПАЦІЯ
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

ГОЛОВНЕ СЬОГОДНІ