![]() |
|
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. (/showthread.php?tid=2004) |
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - QAnon - 25-06-2026 12:00 Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. В честь такого - не грех и Кусика на шапку пустить Или посевы чеснока браконьерским трактором нахуй сравнять (прикиньте как от семьи Вениамина воняет весь год когда они эти 2 тонны чеснока в течении года жрут для витаминов и регенерации переломаных косточек Хрустика и сгнивших лёгких Костика. кости-костик. каламбур. ) итакъ: Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції. RE: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - 0-800-501-482 ТРИ БУКВЫ - 25-06-2026 12:50 Захисники встановили український прапор на Кінбурнській косі, окупанти відступають АЛЬОНА МАЗУРЕНКО — 25 ЧЕРВНЯ, 13:31 ![]() СКРИНШОТ ІЗ МАПИ DEEP STATE 122 Регіональне управління сил тероборони "Півдня" повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції. Джерело: регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗСУ Дослівно: "Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони". Деталі: Захисники додали, що сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації. ВІЙНАОКУПАЦІЯ Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування ГОЛОВНЕ СЬОГОДНІ |