БЕГЕМОТІВ НЕМА
Алкан, це правда? - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Алкан, це правда? (/showthread.php?tid=990)



Алкан, це правда? - Підстаркувата хабібі - 14-01-2026 18:47

Це правда чи притрушена Вія знову "спалила хату"?


Якщо правда, то я прикручую критику в бік Бандерівця і бажаю йому повернутися живим-здоровим додому, відслуживши з честю.

А за його брехню та прокльони в сторону мою та моєї родини він і так буде відповідати перед Госп одом.


RE: Алкан, це правда? - Нищий Пенс Вениамин Протасов - 14-01-2026 18:48

ко-ко-ко


RE: Алкан, це правда? - Алкан - 14-01-2026 21:38

Das stimmt!


RE: Алкан, це правда? - Guest - 14-01-2026 21:41

сцапали коли йшов попоїсти хот-дог за гроші пенсів


RE: Алкан, це правда? - Вениамин маленький хуй - 14-01-2026 21:56

Молюсь всем цыганским богам чтобы не дала денег на авто. Иначе хуй мне а не Канада.


RE: Алкан, це правда? - СБУ - 14-01-2026 22:01

(14-01-2026 21:56, 21:56)Вениамин маленький хуй Wrote: Молюсь всем цыганским богам чтобы не дала денег на авто. Иначе хуй мне а не Канада.

Тебе по-любому хуй а не Канада