![]() |
|
Алкан, це правда? - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Алкан, це правда? (/showthread.php?tid=990) |
Алкан, це правда? - Підстаркувата хабібі - 14-01-2026 18:47 Це правда чи притрушена Вія знову "спалила хату"? Якщо правда, то я прикручую критику в бік Бандерівця і бажаю йому повернутися живим-здоровим додому, відслуживши з честю. А за його брехню та прокльони в сторону мою та моєї родини він і так буде відповідати перед Госп одом. RE: Алкан, це правда? - Нищий Пенс Вениамин Протасов - 14-01-2026 18:48 ко-ко-ко RE: Алкан, це правда? - Алкан - 14-01-2026 21:38 Das stimmt! RE: Алкан, це правда? - Guest - 14-01-2026 21:41 сцапали коли йшов попоїсти хот-дог за гроші пенсів RE: Алкан, це правда? - Вениамин маленький хуй - 14-01-2026 21:56 Молюсь всем цыганским богам чтобы не дала денег на авто. Иначе хуй мне а не Канада. RE: Алкан, це правда? - СБУ - 14-01-2026 22:01 (14-01-2026 21:56, 21:56)Вениамин маленький хуй Wrote: Молюсь всем цыганским богам чтобы не дала денег на авто. Иначе хуй мне а не Канада. Тебе по-любому хуй а не Канада |