![]() |
|
Що нас чекає? ГА? - Printable Version +- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net) +-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5) +--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6) +--- Thread: Що нас чекає? ГА? (/showthread.php?tid=997) |
Що нас чекає? ГА? - Wolf Gang - 14-01-2026 22:23 Вгагалі то ззараз колапс. » Форуми » Список тем » Нова тема Вгагалі то ззараз колапс. Нове Wolter [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки] cьогодні в 07:48
Звісно, у нас про все це писати тре обережно- бо забанять. Але в енергетиці колапс і таки дууууже поганенький, сніг та морози, колапс траспортний. Траси засипані снігом, десь намагаються розчистити, але сил не вистачає. Ворог потихеньку лізе,а у нас переставляють ліжка, депутатів вже НАБУ викривая пачками як злочинні угрупування. Це все на фоні колапса світового устрою.IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net Що нас чекає? ГА? RE: Що нас чекає? ГА? - Александр Бовин - 14-01-2026 22:29 Ни о чём. RE: Що нас чекає? ГА? - Guest - 14-01-2026 22:29 конкретно тебя, старый дурак, чекае Кушугумский Крематорий и Капустянка |