БЕГЕМОТІВ НЕМА
Що нас чекає? ГА? - Printable Version

+- БЕГЕМОТІВ НЕМА (https://begemotiv.net)
+-- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: СРАЧ (https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Що нас чекає? ГА? (/showthread.php?tid=997)



Що нас чекає? ГА? - Wolf Gang - 14-01-2026 22:23

Вгагалі то ззараз колапс.
» Форуми » Список тем » Нова тема
Вгагалі то ззараз колапс. Нове
Wolter [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]

cьогодні в 07:48
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
 Звісно, у нас про все це писати тре обережно- бо забанять. Але в енергетиці колапс і таки дууууже поганенький, сніг та морози, колапс траспортний. Траси засипані снігом, десь намагаються розчистити, але сил не вистачає. Ворог потихеньку лізе,а у нас переставляють ліжка, депутатів вже НАБУ викривая пачками як злочинні угрупування. Це все на фоні колапса світового устрою.
Що нас чекає? ГА?



RE: Що нас чекає? ГА? - Александр Бовин - 14-01-2026 22:29

Ни о чём.


RE: Що нас чекає? ГА? - Guest - 14-01-2026 22:29

конкретно тебя, старый дурак, чекае Кушугумский Крематорий и Капустянка