БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хіхікаємо в автоклавній
#1
Хіба на лондонських болотах - тамтешній гіпопотам, напевно, вже пальці стер до мозолів у вайбері і закинувся додатковою пігулкою від тиску. [Image: gigi.gif]

А ми тут просто хіхікаємо з попкорном над потугами недолугих. [Image: rotate.gif]
Reply
#2
Ну что, бляди, похихикали?
Reply
#3
(06-01-2026 15:55, 15:55)Клаповухе лондонське чмо Wrote: Ну что, бляди, похихикали?

Ты за это ответишь Бздарь!
Reply
#4
(06-01-2026 15:55, 15:55)Клаповухе лондонське чмо Wrote: Ну что, бляди, похихикали?

Конечно. Особенно над тобой и твоей жирной свиньей, уродливое уебище Big Grin
Стыдливо фотку ебала стер, сцикло старое, но остальные тоже успели поржать.
Да и дура твоя постоянно вываливает исподнее
Че и не поржать то?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)