06-01-2026 11:21, 11:21
Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 04:40
IP/Host: ---.komitex.ua
Модер його тут забанив в ніколи, як другий нік. Чую, що без кляуз бєгємотіхи не обійшлось.
По суті питання - просив передати маляву з чятіка:
"Нагадайте мені, окрім ded vova , хто ще там з наших? Мікі Мастіффо у 3й наче, Десантник ( хз де) Бо буде початкова підготовка , то щоб знав до чого бути готовим. Яку термобілизну куаувати, наприклад, Що в рюкзак взяти з собою, тощо"
Хлопаки, відпишіться
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 05:02
IP/Host: ---.komitex.ua
Також він шукає вакансії, то ж як маєте - дайте знати
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
Засіб
cьогодні в 06:46
IP/Host: ---.wrswpol1.pop.starlinkisp.net
PRom, cьогодні в 05:02
Щоби гарантовано потрапити на вакансію, треба в армію заходити через рекрутинг. Якщо потрапив через бусік, тоді це набагато складніше.
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 07:25
IP/Host: ---.komitex.ua
Засіб, cьогодні в 06:46
Він на етапі проходження ВЛК не через бусифікацію. До 15-го числа має час
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
muliar
cьогодні в 07:40
IP/Host: ---.106.27.60.citynet.works
PRom, cьогодні в 07:25
Значить через рекрутинг і він знає вже яку вибрав вакансію
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 07:45
IP/Host: ---.komitex.ua
muliar, cьогодні в 07:40
Він якраз вибирає
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
село і люди
cьогодні в 08:20
IP/Host: 176.105.201.---
https://forum.pravda.com.ua/index.php?ac...;u=5015117
профіль
----------------------------------
Ім'я користувача:LampoGaz
Дата реєстрації:25 09 2014 14:11:08
Повідомлень:28 248 (~7 в день)
Стать:Чоловіча
Вік:51
Час:6 01 2026 08:11:57
Мова:Ukrainian
Остання активність:29 10 2024 18:19:36
нема відмітки про бан
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 08:22
IP/Host: ---.komitex.ua
село і люди, cьогодні в 08:20
Ми вже з тим розібрались. Відредагувати тему не можу
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
кноп
cьогодні в 08:26
IP/Host: ---.111.176.1.kyiv.nat.volia.net
тю! я його помятаю -хороша людина, який другий нік?(думав він просто не хоче сюди заходити)
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
GUGA
cьогодні в 09:21
IP/Host: 5.180.128.---
PRom, cьогодні в 07:45
а що так можна?...., якщо він проходить влк і не подав відношення з частини, то в піхоту....
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
Десантник
cьогодні в 09:34
IP/Host: 91.225.162.---
В принципі речове забезпечення зараз більш менш, на початок вистачить. З часом докупить що потрібно, особливо заморочуватись не потрібно. Нехай купить хороші зимові берці брендові, одних штатних берців буде недостатньо, 2-3 комплекти термобілизни додатково, штук 5 трусів, фонарік налобний і звичайний, складний ніж, пару павербанків, кілька переносок на 30-40 метрів загальної довжини, кілька пар теплих устілок, пару рукавиць лижних брендових.
На перший час вистачить, а там докупить по потребам через інтернет та Нову пошту
PRom
cьогодні в 04:40
IP/Host: ---.komitex.ua
Модер його тут забанив в ніколи, як другий нік. Чую, що без кляуз бєгємотіхи не обійшлось.
По суті питання - просив передати маляву з чятіка:
"Нагадайте мені, окрім ded vova , хто ще там з наших? Мікі Мастіффо у 3й наче, Десантник ( хз де) Бо буде початкова підготовка , то щоб знав до чого бути готовим. Яку термобілизну куаувати, наприклад, Що в рюкзак взяти з собою, тощо"
Хлопаки, відпишіться
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 05:02
IP/Host: ---.komitex.ua
Також він шукає вакансії, то ж як маєте - дайте знати
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
Засіб
cьогодні в 06:46
IP/Host: ---.wrswpol1.pop.starlinkisp.net
PRom, cьогодні в 05:02
Quote:Також він шукає вакансії, то ж як маєте - дайте знати
Щоби гарантовано потрапити на вакансію, треба в армію заходити через рекрутинг. Якщо потрапив через бусік, тоді це набагато складніше.
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 07:25
IP/Host: ---.komitex.ua
Засіб, cьогодні в 06:46
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Щоби гарантовано потрапити на вакансію, треба в армію заходити через рекрутинг. Якщо потрапив через бусік, тоді це набагато складніше.
Він на етапі проходження ВЛК не через бусифікацію. До 15-го числа має час
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
muliar
cьогодні в 07:40
IP/Host: ---.106.27.60.citynet.works
PRom, cьогодні в 07:25
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Він на етапі проходження ВЛК не через бусифікацію. До 15-го числа має час
Значить через рекрутинг і він знає вже яку вибрав вакансію
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 07:45
IP/Host: ---.komitex.ua
muliar, cьогодні в 07:40
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Значить через рекрутинг і він знає вже яку вибрав вакансію
Він якраз вибирає
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
село і люди
cьогодні в 08:20
IP/Host: 176.105.201.---
https://forum.pravda.com.ua/index.php?ac...;u=5015117
профіль
----------------------------------
Ім'я користувача:LampoGaz
Дата реєстрації:25 09 2014 14:11:08
Повідомлень:28 248 (~7 в день)
Стать:Чоловіча
Вік:51
Час:6 01 2026 08:11:57
Мова:Ukrainian
Остання активність:29 10 2024 18:19:36
нема відмітки про бан
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom
cьогодні в 08:22
IP/Host: ---.komitex.ua
село і люди, cьогодні в 08:20
Quote:https://forum.pravda.com.ua/index.php?ac...;u=5015117
профіль
----------------------------------
Ім'я користувача:LampoGaz
Дата реєстрації:25 09 2014 14:11:08
Повідомлень:28 248 (~7 в день)
Стать:Чоловіча
Вік:51
Час:6 01 2026 08:11:57
Мова:Ukrainian
Остання активність:29 10 2024 18:19:36
нема відмітки про бан
----------------------------------
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28076311
попередня гілка про проблеми зі входом на ФУП
Ми вже з тим розібрались. Відредагувати тему не можу
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
кноп
cьогодні в 08:26
IP/Host: ---.111.176.1.kyiv.nat.volia.net
тю! я його помятаю -хороша людина, який другий нік?(думав він просто не хоче сюди заходити)
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
GUGA
cьогодні в 09:21
IP/Host: 5.180.128.---
PRom, cьогодні в 07:45
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Він якраз вибирає
а що так можна?...., якщо він проходить влк і не подав відношення з частини, то в піхоту....
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
Десантник
cьогодні в 09:34
IP/Host: 91.225.162.---
В принципі речове забезпечення зараз більш менш, на початок вистачить. З часом докупить що потрібно, особливо заморочуватись не потрібно. Нехай купить хороші зимові берці брендові, одних штатних берців буде недостатньо, 2-3 комплекти термобілизни додатково, штук 5 трусів, фонарік налобний і звичайний, складний ніж, пару павербанків, кілька переносок на 30-40 метрів загальної довжини, кілька пар теплих устілок, пару рукавиць лижних брендових.
На перший час вистачить, а там докупить по потребам через інтернет та Нову пошту


![[Image: W63aHlE.png]](https://i.imgur.com/W63aHlE.png)
.