БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampogaz йде в ЗСУ
#1
Lampogaz йде в ЗСУ
PRom 
cьогодні в 04:40
IP/Host: ---.komitex.ua

Модер його тут забанив в ніколи, як  другий нік. Чую, що без кляуз бєгємотіхи не обійшлось.

По суті питання - просив передати маляву з чятіка:

"Нагадайте мені, окрім  ded vova , хто ще там з наших? Мікі Мастіффо у 3й наче, Десантник ( хз де) Бо буде початкова підготовка , то щоб знав до чого бути готовим. Яку термобілизну куаувати, наприклад, Що в рюкзак взяти з собою, тощо"
Хлопаки, відпишіться
   



Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom 
cьогодні в 05:02
IP/Host: ---.komitex.ua

Також він шукає вакансії, то ж як маєте - дайте знати
   

Re: Lampogaz йде в ЗСУ
Засіб 
cьогодні в 06:46
IP/Host: ---.wrswpol1.pop.starlinkisp.net

PRom, cьогодні в 05:02
Quote:Також він шукає вакансії, то ж як маєте - дайте знати

Щоби гарантовано потрапити на вакансію, треба в армію заходити через рекрутинг. Якщо потрапив через бусік, тоді це набагато складніше.
   

Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom 
cьогодні в 07:25
IP/Host: ---.komitex.ua

Засіб, cьогодні в 06:46
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Щоби гарантовано потрапити на вакансію, треба в армію заходити через рекрутинг. Якщо потрапив через бусік, тоді це набагато складніше.


Він на етапі проходження ВЛК не через бусифікацію. До 15-го числа має час
   

Re: Lampogaz йде в ЗСУ
muliar 
cьогодні в 07:40
IP/Host: ---.106.27.60.citynet.works

PRom, cьогодні в 07:25
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Він на етапі проходження ВЛК не через бусифікацію. До 15-го числа має час


Значить через рекрутинг і він знає вже яку вибрав вакансію
   

Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom 
cьогодні в 07:45
IP/Host: ---.komitex.ua

muliar, cьогодні в 07:40
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Значить через рекрутинг і він знає вже яку вибрав вакансію


Він якраз вибирає
   
[Image: fb.gif] [Image: tw.gif]
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
село і люди 
cьогодні в 08:20
IP/Host: 176.105.201.---

https://forum.pravda.com.ua/index.php?ac...;u=5015117

профіль
----------------------------------
Ім'я користувача:LampoGaz
Дата реєстрації:25 09 2014 14:11:08
Повідомлень:28 248 (~7 в день)
Стать:Чоловіча
Вік:51
Час:6 01 2026 08:11:57
Мова:Ukrainian
Остання активність:29 10 2024 18:19:36

нема відмітки про бан

   
[Image: fb.gif] [Image: tw.gif]
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
PRom 
cьогодні в 08:22
IP/Host: ---.komitex.ua

село і люди, cьогодні в 08:20
Quote:https://forum.pravda.com.ua/index.php?ac...;u=5015117

профіль
----------------------------------
Ім'я користувача:LampoGaz
Дата реєстрації:25 09 2014 14:11:08
Повідомлень:28 248 (~7 в день)
Стать:Чоловіча
Вік:51
Час:6 01 2026 08:11:57
Мова:Ukrainian
Остання активність:29 10 2024 18:19:36

нема відмітки про бан
----------------------------------
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28076311

попередня гілка про проблеми зі входом на ФУП


Ми вже з тим розібрались. Відредагувати тему не можу
   
[Image: fb.gif] [Image: tw.gif]
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
кноп 
cьогодні в 08:26
IP/Host: ---.111.176.1.kyiv.nat.volia.net

тю! я його помятаю -хороша людина, який другий нік?(думав він просто не хоче сюди заходити)
   
[Image: fb.gif] [Image: tw.gif]
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
GUGA 
cьогодні в 09:21
IP/Host: 5.180.128.---

PRom, cьогодні в 07:45
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Він якраз вибирає

а що так можна?...., якщо він проходить влк і не подав відношення з частини, то в піхоту....
   
[Image: fb.gif] [Image: tw.gif]
Re: Lampogaz йде в ЗСУ
Десантник 
cьогодні в 09:34
IP/Host: 91.225.162.---

В принципі речове забезпечення зараз більш менш, на початок вистачить. З часом докупить що потрібно, особливо заморочуватись не потрібно. Нехай купить хороші зимові берці брендові, одних штатних берців буде недостатньо, 2-3 комплекти термобілизни додатково, штук 5 трусів, фонарік налобний і звичайний, складний ніж, пару павербанків, кілька переносок на 30-40 метрів загальної довжини, кілька пар теплих устілок, пару рукавиць лижних брендових.
На перший час вистачить, а там докупить по потребам через інтернет та Нову пошту
Reply
#2
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 08:37
Цитата: Wednesday від Сьогодні в 05:26 Wrote:Поклянешся на своєму здоров"ї, спита порнокаліко, що так і було? І хто то така бегемотіха? Лондонський жиртрест пише на Єрмачці?  [Image: smiley14.gif]

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1149473.0
[Image: W63aHlE.png]

А тепер - драмролз! Порнокаліка набрехала вам. Відберіть в нього ціпка і добряче вгрійте по горбу, щоб другий раз думав, що патякає. [Image: smiley14.gif]
Reply
#3
прикольно, если Штрауба (как старенького пенса) распределят служить в ТЦК по Черновицкой области и он активно займётся призывом высокоценного фелдъегеря Пенса-Полковника Вениамина (придатнисть до 65 лет) и его сына Кости-Пидараса (25 лет пездализу)
Reply
#4
Бегемотівно, маю потребу в автівці для підрозділу.
Не вистачає 3000 CAD
Reply
#5
а точно не для покупки такси?
Reply
#6
Tru Лампогаз мало чем от лже отличается.
Такая же больная на голову тварь.
Еще и садист.
Да и хуй с ним, лысым выблядком Smile.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)