БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бегимотивна настучала на Адвайзера и переводит стрелки
#1
Бегимотивна настучала на Адвайзера и переводит стрелки

Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:41
Цитата: Wednesday від Сьогодні в 16:40 Wrote:[Image: z4dhGmC.png]

Переглянула купку постів адвайзера, які він зробив за останній час, не знайшла ніякого глуму, крім цього:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627776
[Image: TFeJgy9.png]

Це ж якою треба бути тонкошкурою, підлою, слабкою, низькоранговою істотою, щоб образитись і потім настукати за таке. [Image: bluet.gif]  [Image: bluet.gif]  [Image: bluet.gif]
#33
Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:40
[Image: z4dhGmC.png]

Переглянула купку постів адвайзера, які він зробив за останній час, не знайшла ніякого глуму, крім цього:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627776
[Image: TFeJgy9.png]
Reply
#2
То була не я!
Reply
#3
а може и ты?
давай, говори
на скольких адвайзеров по деревне настучала?
Reply
#4
Матку вирвати суці нахуй і перекрутити на фарш для голубців
Reply
#5
веня: це був Я ну і шо? Де Серьога Кьольн? Дєло єсть!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)