БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЩИРІ КАЯТТЯ ТА ВИБАЧЕННЯ
#1
www.begemotiv.net
Щире Вибачення команди новоствореноґо ското-падонківського форуму Бегемотів.net
за прикрий інцендент з такбимовити фейковою
Кончіною поцріарха ФУП Вольки (Шкарупи Володимира Олександровича)
відомого як Wolter

тупанули, питаннь нема.
але Слав теж тупанув конкрєтно. 

справа була наступним чином:

мейл до Слава було розпочато з варіації
фрази, за допомогою якої Рузвельт привертав увагу співрозмовника, що відволікся: «Сьогодні вранці я вбив свою бабусю».
*Франклін Делано Рузвельт (1882-1945) 32-й президент США

таксамо у діловому дописі до Слава щоб важливий допис не загубився серед інших листів чабуречного оліґарха — було використано саме цей прийом.
тобто як наведено у скрині нижче.
ось і все. 
звичайна ділова комунікація.
хотіли запросити Слава як виконавчого директора нашого ФУП-подібного сайту www.begemotiv.net (Беґімотів.Нема)

хтож мог подумати, що Слав прочитає лише заґоловок листа
і одразу опублікує його на ФУП, не дочитавши далі. 

ще раз щиро вибачаємося що наш сайт для булінгу виключно cвинocoбацюр, ватанів та трампистської мразоти став першопричиною таког от неподобства.
гроші на Вінок Для Вольки, що було зібрано на
https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6
забовʼязуємося перерахувати на придбання «конінки» щоб покращити здоровья та самопочуття славетного Алкофілософа-Поцрєарха ФУП.

нижче - зацитуємо похідний лист, що спричинив прикрий інцендент…



ВНОЧІ ПОМЕР ВОЛЬКА
це щоб привернути уваґу
насправді з наступного приводу:
довгостроково забанений Турчинофф таки вирішив розбити Свиню-Копілку
та створити Розважальне Дзеркало ФУПУ.
з поточною модерацією рано-чи-пізно до цього треба було дійти.
корочще кужучі: пропонуємо долучитися до Ради Директорів Експрементального Дзеркала ФУП усе відбувається за наступним посиланням:
https://begemotiv.net/forumdisplay.php?fid=6
п.с. якійсь неґідник вже проіхався-но по чутливій темі «чабуреків», ну чи не мразина...




[Image: Yltn3VT.png]
Reply
#2
[Image: 1587924327-smerti.jpg]
Exclamation Креатиффна злое я! Exclamation
Reply
#3
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 20:58
І ці гниди гванділи, що я наклепала собі багато ніків, а ви бачили, щоб я дописувала на упячці під час бану?

А Панчук наклепав я навіть не знаю скільки. Пора знову закривати реєстрацію, адже купка неадекватів перетворила упячку на балаган. [Image: facepalm.gif]

[Image: tC2u7C0.png]

Але, думаю, вийде модер, наведе порядок.

А з рекламою їх помийки нічого не вийде, бо більшість користувачів - нормальні люди і не будуть там дописувати.

Пара-трійка притрушених так і залишиться сама з собою, лівою рукою. До них приєднатись можуть лише такі самі, як от порнокаліка ПРом, у якого власний лайночатик нє взлєтєл, то він приповз туди.
Reply
#4
(04-12-2025 21:07, 21:07)попробовать с Пауком Wrote: Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 20:58
 Пора знову закривати реєстрацію, адже купка неадекватів перетворила упячку на балаган. [Image: facepalm.gif]

Чета Онотоле дофига там понаписывал в каждой ветке. В двух бы хватило. Так и точна регистрацию прикроют на хфупе ((
Exclamation Креатиффна злое я! Exclamation
Reply
#5
ещё 78 ников есть в запасе
Reply
#6
Re: Інформація по Вольтеру виявилась фейком , мої вибачання
kleynod
cьогодні в 20:47
Ukraine
BerenBelgarion, cьогодні в 20:27
Але й Слава хтось розвів

Такого спрацьованого руйнивника іпсо???
Гиии...

Тоді то був вищій пілотаж!!
Smile
Reply
#7
злоебучий Политический Обозреватель всё не уймётся.
ну почему не издадут закон по отлову и изоляции от общества трампистских мразей


Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:17
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28601481

Цитата
Цікаво скільки з них належать одній людині (всі знають кому)?


Ну я давно писала, як пофіксити цю проблему і як вирізати цю ракову пухлину з упячки.

Просто викинути в "назавжди" нік "Турчинов" і все устаканиться. Він забанений на практично всіх інших ресурсіх і випил його з ФУП буде a final solution to the problem. Confusedmiley24:

А що він там скаче із купкою собі подібних на якихось маргінальних помийках, то нікому не цікаво.
Reply
#8
(04-12-2025 21:20, 21:20)попробовать с Пауком Wrote: злоебучий Политический Обозреватель всё не уймётся. 
ну почему не издадут закон по отлову и изоляции от общества трампистских мразей


Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 21:17
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28601481

    Цитата
    Цікаво скільки з них належать одній людині (всі знають кому)?


Ну я давно писала, як пофіксити цю проблему і як вирізати цю ракову пухлину з упячки.

Просто викинути в "назавжди" нік "Турчинов" і все устаканиться. Він забанений на практично всіх інших ресурсіх і випил його з ФУП буде a final solution to the problem. Confusedmiley24:

А що він там скаче із купкою собі подібних на якихось маргінальних помийках, то нікому не цікаво.


Ага, хуй тобі, тоєсть їй. Мафія бєсмєртна! 
Reply
#9
Єфрємовіч ти Сотона  Big Grin
Reply
#10
(04-12-2025 21:04, 21:04)Джура Wrote: [Image: 1587924327-smerti.jpg]

Йопт!  Big Grin
Reply
#11
на Коломрйского пахож
Reply
#12
Пан Вольтер це велика людина,  100%
Півруки!
Reply
#13
што туд?
Reply
#14
сегодня кстати Вольке - 40 дней…
Reply
#15
(15-01-2026 14:24, 14:24)Сосандра Панчук Wrote: сегодня кстати Вольке - 40 дней…

Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)