14-01-2026 18:59, 18:59
Бегимотивна настучала на Адвайзера и переводит стрелки
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:41
Це ж якою треба бути тонкошкурою, підлою, слабкою, низькоранговою істотою, щоб образитись і потім настукати за таке.
#33
Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:40
![[Image: z4dhGmC.png]](https://i.imgur.com/z4dhGmC.png)
Переглянула купку постів адвайзера, які він зробив за останній час, не знайшла ніякого глуму, крім цього:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627776
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:41
Цитата: Wednesday від Сьогодні в 16:40 Wrote:
Переглянула купку постів адвайзера, які він зробив за останній час, не знайшла ніякого глуму, крім цього:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627776
Це ж якою треба бути тонкошкурою, підлою, слабкою, низькоранговою істотою, щоб образитись і потім настукати за таке.
#33
Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:40
![[Image: z4dhGmC.png]](https://i.imgur.com/z4dhGmC.png)
Переглянула купку постів адвайзера, які він зробив за останній час, не знайшла ніякого глуму, крім цього:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627776

