БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
нік Джура заперечив, що він був Хомою Л.
#1
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.
Wednesday
  • [Image: avatar_7_1672280464.png]
  • [Image: icon.png][Image: icon.png][Image: icon.png][Image: icon.png][Image: icon.png]
  • Hero Member
  • Дописів: 53 042

  • Записаний
Re: Альошенька і Ко: Як неетичні волонтери ФУПу і їх друзі знущалися над смертю дитини
#6
[Image: xx.png] Червень 03, 2025, 07:54 

Пройшов деякий час. Я забила Хому Л. у глибокий ігнор, але він постійно продовжував нагадувати про своє існування, реєструючи нові ніки, які з різних причин проникали через систему реєстрації на форумі. Це закінчувалось завжди одинаково - перманентним баном нового ніка. І нарешті все затихло, поки не сталась ось ця подія.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28317664
[Image: B3PLbXZ.png]

Тоді на сцену виступив новий нік Джура, який почав писати у стилі Хоми Л. і запостив пост з лінком на таку картинку:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28317660

[Image: UPPcevx.png]

Пішла реакція з розумінням, що це зробив Хома Л.:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28317798
Цитата Wrote:П**дoр, напиши хто такий " Альошенька"?——
Щоб "новозареєстровані" побачили з якою мразотою доводиться тут " спілкуватися"((

пс. Можеш ще і "Ренату" згадати(
Хоча не напише скорш за все(

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28318038
Цитата Wrote:Клоповухе гівно з лондону тут трохи раніше кинуло посилання на картинку——на якій коз"інський куколд впізнав "Альошеньку"( на картинці зображенно в морозильнику)
Знаєш хто такий "Альошенька"?

Проте нік Джура заперечив, що він був Хомою Л. І пізніше я отримала імейл від самого Хоми Л., який теж сказав, що нік Джура - це не він.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.
Reply
#2
[Image: Sb3iK5.jpg]
Reply
#3
"Проте нік Джура заперечив, що він був Хомою Л." (с) вот возьму унд перестану заперечуватЬ )))

А ваапще я бы на месте аффтара накидала бы енти простыни в ИИ, штаб получился один агрегированный допыс, а не делать туд зеркало кукусятнега.
Exclamation Креатиффна злое я! Exclamation
Reply
#4
закидывание в ии - в порядке освоения
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)