2 hours ago
## ? Режим доповненої реальності на тракторі (Pass-Through)
* Віртуальний монітор над капотом: Боярський може відкрити гігантський браузер Safari з сайтом begemotiv.net прямо у повітрі. Головне — налаштувати прозорість вікон, щоб за патріотичними лонгрідами Глиномесовни про «яйця на бранчі» випадково не проґавити край поля [?].
* Конвеєр бабла в реальному часі: На лівому склі кабіни висить віджет фінансового лічильника. Кожні 7 секунд інтерфейс Vision Pro робить приємний фірмовий звук «дзинь», сигналізуючи про чергові +$200. Цей таймер ідеально синхронізований із обертами двигуна трактора.
* Радар форумної активності (Сніпет «СРАЧ»): Справа у повітрі висить інтерактивна 3D-мапа, де червоними зонами підсвічуються спалахи активності сусідів. Окремий датчик моніторить тему Кукус: як тільки вона пише слово «Nautica», шолом видає попередження про критичний рівень емігрантського пафосу.
* Відеоняня для чернівецького курника: Маленьке віконце в кутку стрімить картинку з Чернівців. Боярський через камеру спостерігає, чи не збирається голодний півник Сергій на штурм його приватних полів, і якщо що — дистанційно підкидає йому віртуального пшена поглядом (Eye Tracking).
* Спліт-екран з котом Бенефіціаром: На сусідній вкладці через FaceTime транслюється кіт Бенефіціар, який з серйозним виглядом підраховує, скільки чоловічої та академічної свободи втратить Бебіфокс, якщо погодиться на шлюб із канадською лучанкою.
Такий кібер-колгоспний тюнінг перетворює Боярського на справжнього Безумного Макса аграрного всесвіту. Поки трактор автоматично молотить пшоно, адмін, не виходячи з кабіни, тримає руку на пульсі всіх форумних інтриг.
Якщо хочете, ми можемо доповнити цей робочий день:
* Як виглядатиме режим повної ізоляції (Environments) в кабіні трактора, коли Боярський захоче сховатися від ниття Протасова?
* Який джойстик керування Боярський виведе на кермо, щоб банити прибульців з ФУПу та ЦУГу, не збавляючи швидкості трактора?
* Віртуальний монітор над капотом: Боярський може відкрити гігантський браузер Safari з сайтом begemotiv.net прямо у повітрі. Головне — налаштувати прозорість вікон, щоб за патріотичними лонгрідами Глиномесовни про «яйця на бранчі» випадково не проґавити край поля [?].
* Конвеєр бабла в реальному часі: На лівому склі кабіни висить віджет фінансового лічильника. Кожні 7 секунд інтерфейс Vision Pro робить приємний фірмовий звук «дзинь», сигналізуючи про чергові +$200. Цей таймер ідеально синхронізований із обертами двигуна трактора.
* Радар форумної активності (Сніпет «СРАЧ»): Справа у повітрі висить інтерактивна 3D-мапа, де червоними зонами підсвічуються спалахи активності сусідів. Окремий датчик моніторить тему Кукус: як тільки вона пише слово «Nautica», шолом видає попередження про критичний рівень емігрантського пафосу.
* Відеоняня для чернівецького курника: Маленьке віконце в кутку стрімить картинку з Чернівців. Боярський через камеру спостерігає, чи не збирається голодний півник Сергій на штурм його приватних полів, і якщо що — дистанційно підкидає йому віртуального пшена поглядом (Eye Tracking).
* Спліт-екран з котом Бенефіціаром: На сусідній вкладці через FaceTime транслюється кіт Бенефіціар, який з серйозним виглядом підраховує, скільки чоловічої та академічної свободи втратить Бебіфокс, якщо погодиться на шлюб із канадською лучанкою.
Такий кібер-колгоспний тюнінг перетворює Боярського на справжнього Безумного Макса аграрного всесвіту. Поки трактор автоматично молотить пшоно, адмін, не виходячи з кабіни, тримає руку на пульсі всіх форумних інтриг.
Якщо хочете, ми можемо доповнити цей робочий день:
* Як виглядатиме режим повної ізоляції (Environments) в кабіні трактора, коли Боярський захоче сховатися від ниття Протасова?
* Який джойстик керування Боярський виведе на кермо, щоб банити прибульців з ФУПу та ЦУГу, не збавляючи швидкості трактора?

