4 hours ago
[b]Re: Pravda: Польща знецінила Білого Орла
[/b]
гонта
Rambler, 22 06 2026 22:02:51
я писав вже не один раз , основна маса поляків то тупа католицька біомаса
як виживаю? коло спілкування трохи інше маю і якраз то коло має ідентичну думку про польське суспільство
Загальні Обговорення / Re: Ксенофобія і Чорна Невдячн...
Останній допис від [b]Wednesday [/b]- Сьогодні в 00:02
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1150201.msg28700346#msg28700346
Нічого собі колишній зек навалює на країну та народ, який його пригріли, ще й дали можливість стати на ноги та заробляти на життя!![[Image: smilie9.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smilie9.gif)
Коло спілкування - така ж зечня? Вона точно в Христа не вірує.
[/b]гонта
22 06 2026 22:17:12
IP/Host: ---.217-171-61.tkchopin.pl
IP/Host: ---.217-171-61.tkchopin.pl
Rambler, 22 06 2026 22:02:51
Quote:Розгорнути попередні цитати...
Як ти там виживаєш, в такому разі? Нікому дурну макітру на розібʼєш, і тобі ніхто. Бо це ж жесть, чути таку хрень від більшості оточуючих, і мовчати..
Насправді, ця цифра викликає в мене сумнів, якшо чесно. Можливо, специфіка твого оточення, чи шо.
я писав вже не один раз , основна маса поляків то тупа католицька біомаса
як виживаю? коло спілкування трохи інше маю і якраз то коло має ідентичну думку про польське суспільство
Загальні Обговорення / Re: Ксенофобія і Чорна Невдячн...
Останній допис від [b]Wednesday [/b]- Сьогодні в 00:02
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1150201.msg28700346#msg28700346
Цитата Wrote:я писав вже не один раз, основна маса поляків то тупа католицька біомаса
Нічого собі колишній зек навалює на країну та народ, який його пригріли, ще й дали можливість стати на ноги та заробляти на життя!
![[Image: smilie9.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smilie9.gif)
Цитата Wrote:як виживаю? коло спілкування трохи інше маю і якраз то коло має ідентичну думку про польське суспільство.
Коло спілкування - така ж зечня? Вона точно в Христа не вірує.

