2 hours ago
Ніхуя собі Мірча плантації розвів. Там за рахунок того часнику можна цілий рік щодня з ранку до ночі пити Tyskie і Warku
|
в ответ на критику Боярского - пропололи на даче чеснок
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|