24-06-2026 21:38, 21:38
нада напесать в ВАК чтоб лешили звания кондедата педагогических наук
|
розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|
| Messages In This Thread |
|
розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу - by Entitled Bitch - 24-06-2026 21:35, 21:35
RE: розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу - by 1000 чертей - 24-06-2026 21:37, 21:37
RE: розстібнув ширінку з вишитою на ній менорою, дістав обрізаного і заправив собі у пащу - by Ширвендт - 24-06-2026 21:38, 21:38
|