БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бабка учуяла запах сперми (С).
#3
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:38
Кейс "повстання" в Ірані можна аналізувати в навчальних курсах як образчик цинічної, дешевої, маніпулятивної пропаганди, яка не має ніякого відношення до реальності, але є спробою підвести емоційну "базу", щоб виправдати чергову несправедливість.

По-перше, суто з моральної точки зору шокує дволичність та подвійні стандарти тих, хто "співчуває" "борцям за свободу" Ірану, але вибірково сліпне, не помічаючи, що відбувається у Газі.

А по-друге, а звідки у них взагалі якісь дані та цифри про "загиблих" від рук режиму і так далі, якими вони намагаються змусити адмін Трампа напасти на Іран?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627657
Цитата Wrote:Щось дуже страшні цифри:
... убили как минимум 12 000 протестующих ... ????

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627658
Цитата Wrote:Я б не вірив цим цифрам. Офійційно вбиті 2 тисячі зокрема сили безпеки.

А ось звідки. Буквально pulled out of this outfit's ass:

[Image: FzaiiqG.png]

Тобто ЦРУ самі ці цифри і малюють. [Image: facepalm.gif]

Ще питання є? А різні @вело are lapping this shit up. [Image: facepalm1.gif]
#9
Загальні Обговорення / Re: Укроістерика укрохом"ячків...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:30
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627657
Цитата Wrote:Щось дуже страшні цифри:
... убили как минимум 12 000 протестующих ... ????

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627658
Цитата Wrote:Я б не вірив цим цифрам. Офійційно вбиті 2 тисячі зокрема сили безпеки.

"Цифри" наведені ієхудою з ізраїльським айпі, сіоністським пропагандистом, який чомусь до цього часу не забанений на так званому українському ресурсі. Цифри, звісно ж, з ізраїльських джерел. Тих самих, які брехали про обезголовлених немовлят і 1200 жертв Хамасу. [Image: facepalm1.gif]

Тому вірити цим цифрам не тільки не потрібно, а потрібно ще і тиснути кнопки на ієхуду за системну дезінформацію, пропаганду, штабізм і ботизм.  [Image: smilie9.gif]

Але не з нашим щастям.  [Image: smilie2.gif]
Reply


Messages In This Thread
RE: Бабка учуяла запах сперми (С). - by Нищий Пенс Вениамин Протасов - 13-01-2026 21:25, 21:25

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)