13-01-2026 21:26, 21:26
Загальні Обговорення / Re: Укроістерика укрохом"ячків...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:26
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627697
Тому що він ієхуда та істерить за Ізраїль by default.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627612
Ієхуда цинічно маніпулює і ігнорує той факт, що 1) Ізраїль поставив Росії набагато більше зброї, продавши їм дронові технології і навіть побудувавши там заводи (причому Україні він ці технології продати відмовився) 2) працює на інтереси Росії, зокрема, адвокатуючи за продовження їх присутності в Сирії 3)Україна сама роками продавала зброю різним міжнародним клієнтам, у тому числі африканським головорізам, але це ж нєщітово, гроші не пахнуть.
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:26
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627697
Цитата Wrote:Тому у мене і немає ніяких сантиментів до іранців.
Тому що він ієхуда та істерить за Ізраїль by default.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627612
Цитата Wrote:Тому у мене і немає ніяких сантиментів до іранців. П@здорез там призведе до втрати рф одного зі своїх головних постачальників зброї. Що є добре для України.
Ієхуда цинічно маніпулює і ігнорує той факт, що 1) Ізраїль поставив Росії набагато більше зброї, продавши їм дронові технології і навіть побудувавши там заводи (причому Україні він ці технології продати відмовився) 2) працює на інтереси Росії, зокрема, адвокатуючи за продовження їх присутності в Сирії 3)Україна сама роками продавала зброю різним міжнародним клієнтам, у тому числі африканським головорізам, але це ж нєщітово, гроші не пахнуть.

