13-01-2026 21:29, 21:29
Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:09
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627695
Що, в нього Єрмачка уже паноптикум? А чьто случілось? Сходи в спальню серед ночі, розважся, ти зробив це разом.
А я ще коли попереджала:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg27978292
Загальні Обговорення / Re: Дослідження ментальності в...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:02
А я ось думаю (в світлі обговорень про 51 штат і заклики українців до Трампа захопити Зебіла), який би був результат, якби кацапи запропонували мільйон на носа великим украм, як Трамп нібито планує запропонувати гренландцям.
Думаю, мільйони взяли б нє глядя, а ще мільйони як мінімум би крєпко прізадумалісь.
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:09
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28627695
Цитата Wrote:це ж не я цікавлюся чому на ФУП мовчанка.
мені-то все зрозуміло. Чому мертвотна тиша в цьому паноптикумі.
Що, в нього Єрмачка уже паноптикум? А чьто случілось? Сходи в спальню серед ночі, розважся, ти зробив це разом.
А я ще коли попереджала:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg27978292
Цитата Wrote:А дехто СПЕЦІАЛЬНО розводить флейм і булінг, щоб люди не концентрувалися на обговоренні важливих питань, ще й поширює відверто ворожі та дезінформаційні наративи.#15
Про це вам говориться вже третій рік, але ви ж не чуєте.
Як казав тут один ухилянт із Львова, "так, він кацап, але це НАШ кацап".
Так ось - кацап - завжди кацап, а якщо він ваш, значить, ви не українці.
Загальні Обговорення / Re: Дослідження ментальності в...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:02
Цитата: antik від Сьогодні в 13:31 Wrote:Перед спецоперацією в Венесуелі розвідники США дослідили настрої венесуельських офіцерів про їхні дії в разі десанту та захоплення їхнього керманича. Спротиву не буде - було результатом от і...![]()
А якщо би штатівські розвідники дослідили настрої наших військових та простих громадян стосовно подібної спецопереції з захопленням у полон нашого керманича?
Яким би був результат?![]()
А я ось думаю (в світлі обговорень про 51 штат і заклики українців до Трампа захопити Зебіла), який би був результат, якби кацапи запропонували мільйон на носа великим украм, як Трамп нібито планує запропонувати гренландцям.
Думаю, мільйони взяли б нє глядя, а ще мільйони як мінімум би крєпко прізадумалісь.


.