БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
а ведь спятившая Гамноедка и впрямь думает что Нативи не спит изза 38 долл. Антика
#2
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Січень 13, 2026, 23:04
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2026, 21:02 Wrote:ПС. Нахабна бабища із зіркою на зморшкуватому лобі затикає рота користувачам і відмовляє їм у свободі слова на Єрмачці. [Image: smilie9.gif]

До мене тільки зараз дійшло, чому бабка Нотаха розричалася на @antik. А тому що аж цільних 53 бакси його приза пройшли мимо неї мимо. [Image: smiley14.gif]

Колись вона писком крутила від сотки баксів, бо їм донували тисячами, а тепер душить жаба за кожен цент. І це правильно, це чудово! [Image: dance3.gif]

Може, це характеризує мене не з найкращого боку, може, комусь хотілося би бачити мене великодушнішою і таке інше, but I can't get enough of this! Адже це така насолода спостерігати, як їх корчить, як вони волають, принижуються і плазують за кожну копійку!  [Image: cray.gif]  [Image: suicide2.gif]  [Image: good.gif]

Це ТАКА НАСОЛОДА бачити, як справедливість торжествує і як карма ХХХ цих покидьків у всі їх роздовбані і роздлубані orifices, а вони тільки повискують!  [Image: laugh.gif]  [Image: laugh.gif]  [Image: laugh.gif]

Дев"ятий універсальний закон Венсді працює, пані і панове!  [Image: rotate.gif]
Reply


Messages In This Thread
RE: а ведь спятившая Гамноедка и впрямь думает что Нативи не спит изза 38 долл. Антика - by Шкурозалупоид Инженера Гарина - 14-01-2026 02:09, 02:09

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)