16-01-2026 00:17, 00:17
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Січень 15, 2026, 15:47
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1149542.msg28628258#msg28628258
Ну, тидищ - типова представниця когорти Шановних Українських ЖінокТМ - всіх цих колготочних, корів, натіві, дмхз, орельок, бджілок, кась, мавок, бячок, мирослав, тігріків, світлан, елок and the list goes on and on. Погано вихованих, погано освічених, матюкливих, вульгарних, недалеких, любительниць прибухнути, blah blah blah.
Щодо зовнішності, ну такоє ... може, хтось скаже, що то дійсно не обличчя, а "є***ло". Я ж скажу, що I've seen better.
Але і в неї є свої поціновувачі - наприклад, старий холостяк птах Сорока. А ще один старий холостяк Медвед протащився від того, як вона запхала кігті з великою кількістю бактерій під ними в торта, а потім їх облизала і торт з"їла.
Останній допис від Wednesday - Січень 15, 2026, 15:47
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1149542.msg28628258#msg28628258
Цитата Wrote:
Ну, тидищ - типова представниця когорти Шановних Українських ЖінокТМ - всіх цих колготочних, корів, натіві, дмхз, орельок, бджілок, кась, мавок, бячок, мирослав, тігріків, світлан, елок and the list goes on and on. Погано вихованих, погано освічених, матюкливих, вульгарних, недалеких, любительниць прибухнути, blah blah blah.
Щодо зовнішності, ну такоє ... може, хтось скаже, що то дійсно не обличчя, а "є***ло". Я ж скажу, що I've seen better.
Але і в неї є свої поціновувачі - наприклад, старий холостяк птах Сорока. А ще один старий холостяк Медвед протащився від того, як вона запхала кігті з великою кількістю бактерій під ними в торта, а потім їх облизала і торт з"їла.


![[Image: JJ74OJe.png]](https://i.imgur.com/JJ74OJe.png)