04-12-2025 21:07, 21:07
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 20:58
І ці гниди гванділи, що я наклепала собі багато ніків, а ви бачили, щоб я дописувала на упячці під час бану?
А Панчук наклепав я навіть не знаю скільки. Пора знову закривати реєстрацію, адже купка неадекватів перетворила упячку на балаган.
![[Image: tC2u7C0.png]](https://i.imgur.com/tC2u7C0.png)
Але, думаю, вийде модер, наведе порядок.
А з рекламою їх помийки нічого не вийде, бо більшість користувачів - нормальні люди і не будуть там дописувати.
Пара-трійка притрушених так і залишиться сама з собою, лівою рукою. До них приєднатись можуть лише такі самі, як от порнокаліка ПРом, у якого власний лайночатик нє взлєтєл, то він приповз туди.
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 20:58
І ці гниди гванділи, що я наклепала собі багато ніків, а ви бачили, щоб я дописувала на упячці під час бану?
А Панчук наклепав я навіть не знаю скільки. Пора знову закривати реєстрацію, адже купка неадекватів перетворила упячку на балаган.
![[Image: tC2u7C0.png]](https://i.imgur.com/tC2u7C0.png)
Але, думаю, вийде модер, наведе порядок.
А з рекламою їх помийки нічого не вийде, бо більшість користувачів - нормальні люди і не будуть там дописувати.
Пара-трійка притрушених так і залишиться сама з собою, лівою рукою. До них приєднатись можуть лише такі самі, як от порнокаліка ПРом, у якого власний лайночатик нє взлєтєл, то він приповз туди.

