БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЩИРІ КАЯТТЯ ТА ВИБАЧЕННЯ
#3
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 20:58
І ці гниди гванділи, що я наклепала собі багато ніків, а ви бачили, щоб я дописувала на упячці під час бану?

А Панчук наклепав я навіть не знаю скільки. Пора знову закривати реєстрацію, адже купка неадекватів перетворила упячку на балаган. [Image: facepalm.gif]

[Image: tC2u7C0.png]

Але, думаю, вийде модер, наведе порядок.

А з рекламою їх помийки нічого не вийде, бо більшість користувачів - нормальні люди і не будуть там дописувати.

Пара-трійка притрушених так і залишиться сама з собою, лівою рукою. До них приєднатись можуть лише такі самі, як от порнокаліка ПРом, у якого власний лайночатик нє взлєтєл, то він приповз туди.
Reply


Messages In This Thread
RE: ЩИРІ КАЯТТЯ ТА ВИБАЧЕННЯ - by попробовать с Пауком - 04-12-2025 21:07, 21:07
RE: ЩИРІ КАЯТТЯ ТА ВИБАЧЕННЯ - by НАБУ - 04-12-2025 22:45, 22:45

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)