БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Як назвати автоклав для сома?
#21
(02-02-2026 01:13, 01:13)Вопли Педорасова Wrote:
(02-02-2026 01:05, 01:05)Попизди Wrote:
(02-02-2026 01:01, 01:01)Огляд від ШІ Wrote:
Під час створення Дністровського водосховища у 1979–1985 роках для будівництва ГЕС було затоплено село Бакота разом із 
30-65 навколишніми селами (залежно від джерел, 28-31 село вважаються повністю затопленими, а загалом постраждало понад 60). Жителів примусово переселили, а села — серед яких Теремці, Студениця, Калис, Стара Ушиця — зрівняли з землею. 
Основні факти про затоплення Бакоти:
  • Причина: Будівництво Новодністровської ГЕС (за наказом з Москви).
  • Масштаб: Вода піднялася на 40 метрів, затопивши близько 16 тис. гектарів родючих земель та понад 100 га лісу.
  • Процес: Жителів зобов'язували власноруч руйнувати власні хати, вирубувати сади та проводити «зачистку» території.
  • Втрати: Бакота, що була столицею Пониззя в XIII-XIV ст., пішла під воду разом із давніми печерними монастирями та родючими долинами. 


А теперь внимание вопрос, куда делись жители кладбищ  28-31   повністю затоплених сьол?

Это было давно и если и были там трупы, то давно разложились.
В современных сомах их нет.

педорасофф, сому Герасиму Кузьмичу на вскидку лет 60, а 30 сел затопили в 1981 и до 1981 их кладбища действовали.  Так что преподобный сом Герасим Кузьмич успел откушать несвежатинки. Ну и ты вместе с ним

Влажные мечты котоеба. А че, логично Big Grin
Reply
#22
(01-02-2026 23:00, 23:00)Цинічна істота Wrote: Сомовар  Big Grin

Bakota is coming is coming (and so does SSU)



Мірчовар
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)