16-01-2026 09:47, 09:47
Загальні Обговорення / Re: Друга каденція Президента ...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 07:31
Я не знаю, хто з них огидніший - потворна продажна жаба, яка готова проституювати себе до найнижчого дна, аби тільки захопити владу у країні, де її не бажають і де її не підтримають, чи, відверто кажучи, не зовсім адекватний у своєму бажанні того, що йому не належить, Трамп.
Є таке поняття, як клас і декорум. Ніяка людина, яка себе поважає, не прийме того, що вона не заробила чи не заслужила. Взяти цю нагороду - це як опуститися до поїздки в Канаду за халявними 3К чи купити собі каву на зібрані на доброчинність гроші.
Елегантні, високоякісні, високорангові, гонорові люди ніколи так не вчинять.
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 07:31
Я не знаю, хто з них огидніший - потворна продажна жаба, яка готова проституювати себе до найнижчого дна, аби тільки захопити владу у країні, де її не бажають і де її не підтримають, чи, відверто кажучи, не зовсім адекватний у своєму бажанні того, що йому не належить, Трамп.
Є таке поняття, як клас і декорум. Ніяка людина, яка себе поважає, не прийме того, що вона не заробила чи не заслужила. Взяти цю нагороду - це як опуститися до поїздки в Канаду за халявними 3К чи купити собі каву на зібрані на доброчинність гроші.
Елегантні, високоякісні, високорангові, гонорові люди ніколи так не вчинять.


![[Image: 9e7366017dc9708a9b6e8a40c7c3c218.jpeg?w=900&q=90]](https://uimg.pravda.com.ua/buckets/upstatic/images/doc/9/e/752007/9e7366017dc9708a9b6e8a40c7c3c218.jpeg?w=900&q=90)