БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
УП: В Одесі підліток ґвалтував кота, поки його товариш знімав це на відео
#1
UAnimals: В Одесі підліток ґвалтував кота, поки його товариш знімав це на відео – тварина померла
ВІРА ШУРМАКЕВИЧ — 30 СІЧНЯ, 10:55
[Image: a60af08414d5281380780e9a5c93139c.jpeg?w=770&q=90]
До інциденту причетні двоє хлопців, яким 16 та 17 років
ГУ НП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


На Одещині підліток зґвалтував кота, а його товариш знімав процес на відео. Тварина не вижила.
Про це повідомили у зоозахисній організації UAnimals.
Днями ролик зі знущанням над котом поширили у соцмережі. Зоозахисники подали заяву до поліції, а також звернулися до Служби у справах дітей.
У Головному управлінні Національної поліції в Одеській області розповіли, що про інцидент дізналися із соціальних мереж.
За їхніми даними, ролик знятий на початку минулого року в оселі 16-річного хлопця.
Він розповів, що заради розваги фільмував процес імітації зґвалтування свого кота 17-річним приятелем. Хлопці заявили, що не мали наміру вчиняти будь-які дії сексуального характеру відносно тварини.
"Батьки молодшого за віком підлітка зазначили, що їхній кіт мав захворювання серця, проходив лікування у ветеринарному закладі і майже через рік помер від старості.
Після смерті тварини було проведено процедуру кремації. Родина зберегла ветеринарні документи, які будуть вивчатись правоохоронцями", – розповіли у поліції.
Поліцейські продовжують встановлювати всі обставини події, опитують учасників інциденту та їхні родини. Вирішується питання щодо правової кваліфікації.
"Закликаємо справедливо й належно розслідувати справу та направити її до суду. Крім того, в родині залишається ще одна тварина — просимо правоохоронців вилучити її", – наголосили в UAnimals.
#2
Мирчу в стройбате тоже гвалтували
https://t.me/truexanewsua/130919


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)