06-01-2026 11:08, 11:08
Хіба на лондонських болотах - тамтешній гіпопотам, напевно, вже пальці стер до мозолів у вайбері і закинувся додатковою пігулкою від тиску.
А ми тут просто хіхікаємо з попкорном над потугами недолугих.
А ми тут просто хіхікаємо з попкорном над потугами недолугих.


