24-06-2026 21:31, 21:31
Вільне Спілкування / Re: Подвійні Стандарти Форуму ...
Останній допис від [b]Wednesday [/b]- Сьогодні в 17:43
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg28692733#msg28692733
Не те що Булькін сарай - дерево не прогниле, все ще стоїть і навіть не дуже смердить коров"ячим дреком.![[Image: smiley24.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smiley24.gif)
ПС. Це ж треба мати настільки скандальний характер, щоб практично з банів не вилазити!![[Image: facepalm.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/facepalm.gif)
ПС-2. Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки, чи вже здогадалась, що Болівар двоїх нє винєсєт Булька третє розлучення не потягне?
Останній допис від [b]Wednesday [/b]- Сьогодні в 17:43
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg28692733#msg28692733
Цитата Wrote:будував сараї з гнилого дерева
Не те що Булькін сарай - дерево не прогниле, все ще стоїть і навіть не дуже смердить коров"ячим дреком.
![[Image: smiley24.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/smiley24.gif)
ПС. Це ж треба мати настільки скандальний характер, щоб практично з банів не вилазити!
![[Image: facepalm.gif]](https://ukrpatriots.com/forum/Smileys/alienine/facepalm.gif)
![[Image: 7i8R4EE.png]](https://i.imgur.com/7i8R4EE.png)
ПС-2. Цікаво, чи Колготочна продовжує слати дідку свої і "єйо сєстри" фотки, чи вже здогадалась, що Болівар двоїх нє винєсєт Булька третє розлучення не потягне?

