БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня.
#1
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня.
В честь такого - не грех и Кусика на шапку пустить
Или посевы чеснока браконьерским трактором нахуй сравнять
(прикиньте как от семьи Вениамина воняет весь год когда они эти 2 тонны чеснока в течении года жрут для витаминов и регенерации переломаных косточек Хрустика и сгнивших лёгких Костика. кости-костик.  каламбур. )

итакъ:
Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції.
Reply
#2
Захисники встановили український прапор на Кінбурнській косі, окупанти відступають
АЛЬОНА МАЗУРЕНКО — 25 ЧЕРВНЯ, 13:31
[Image: 6cc4c5c78c65eb0c94be471197ee4339.jpeg?w=900&q=90]
СКРИНШОТ ІЗ МАПИ DEEP STATE
[Image: r_google_icon.svg]Додати УП як бажане джерело в Google
122
Регіональне управління сил тероборони "Півдня" повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Джерело: регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗСУ
Дослівно: "Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони".
Деталі: Захисники додали, що сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації.

ВІЙНАОКУПАЦІЯ
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

ГОЛОВНЕ СЬОГОДНІ
Reply
#3
Слава Украине, Слава ЗСУ ребята!!ф

Вениамин Викторович Протасов - колаборант, хуесос и пидарас! Смерть ему!
Reply
#4
Упс… фальшстарт. Или специально погасили пыл, что бы не было излишней эйфории

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів.
Джерело: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв"
Пряма мова: "Ми з вами зараз спостерігаємо процес знищення російської логістики. Це процес послідовний, не перший рік, навіть не місяць він триває. Але станом на зараз Кінбурнська коса – це зона бойових дій".
Що було раніше: Регіональне управління сил тероборони "Півдня" 25 червня повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Українські захисники не повідомили про свою присутність на косі.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)