БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня.
#2
Захисники встановили український прапор на Кінбурнській косі, окупанти відступають
АЛЬОНА МАЗУРЕНКО — 25 ЧЕРВНЯ, 13:31
[Image: 6cc4c5c78c65eb0c94be471197ee4339.jpeg?w=900&q=90]
СКРИНШОТ ІЗ МАПИ DEEP STATE
[Image: r_google_icon.svg]Додати УП як бажане джерело в Google
122
Регіональне управління сил тероборони "Півдня" повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Джерело: регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗСУ
Дослівно: "Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони".
Деталі: Захисники додали, що сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації.

ВІЙНАОКУПАЦІЯ
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

ГОЛОВНЕ СЬОГОДНІ
Reply


Messages In This Thread
RE: Yes! Боярскей шол к этому долгех 1584 дня. - by 0-800-501-482 ТРИ БУКВЫ - 2 hours ago

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)