1 hour ago
Упс… фальшстарт. Или специально погасили пыл, что бы не было излишней эйфории
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів.
Джерело: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв"
Пряма мова: "Ми з вами зараз спостерігаємо процес знищення російської логістики. Це процес послідовний, не перший рік, навіть не місяць він триває. Але станом на зараз Кінбурнська коса – це зона бойових дій".
Що було раніше: Регіональне управління сил тероборони "Півдня" 25 червня повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Українські захисники не повідомили про свою присутність на косі.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів.
Джерело: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв"
Пряма мова: "Ми з вами зараз спостерігаємо процес знищення російської логістики. Це процес послідовний, не перший рік, навіть не місяць він триває. Але станом на зараз Кінбурнська коса – це зона бойових дій".
Що було раніше: Регіональне управління сил тероборони "Півдня" 25 червня повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі, російські окупанти залишили там свої позиції.
Українські захисники не повідомили про свою присутність на косі.

