БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Єсть два стула ілі hard choice for old gal
#10
Зразу розставимо точки над і - я йому нічого донувати не буду.

Це не тому, що в мене нема грошей. Я можу дозволити собі оплатити цей трак повністю за 5 секунд - я тільки на ляльки для себе потратила на Різдво біля третини вартості того трака.

Це не тому, що я ображаюся на Бандерівця особисто. Ні, nothing personal, хоча він поводився по відношенню до мене як остання скотина. Він городив про мене брехню і наклепи, бажав смерті мені і членам моєї родини, хіхікав поряд із психічно хворим, який писав жахливі речі про смерть моєї дитини, and the list goes on and on (так, він писав все це, будучи в драбадан п"яним - але ж вранці він тверезів, проте ні разу, НІКОЛИ за це не вибачився).

Це тому, що це питання принципу і питання цінностей.

На відміну від різного human garbage, чиї слова нічого не значать, бо вони написані на паркані (С), якщо я щось пообіцяла, то я тримаю своє слово.

А я пообіцяла, що не дам ні цента будь-кому на Єрмачці, і я не дам. Крім якщо вони беруть участь у цьому форумі and are eligible for annual forum celebration prises. Наші призери можуть передати призи від мене кому бажають - навіть на ФУП - але я особисто і напряму цього більше ніколи не зроблю.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg27417546

Цитата
Але не буде від мене взагалі нічого - ні грошей, ні підтримки, ні стосунків. З деякими людьми, з якими в мене були ділові відносини раніше, я не бажаю мати ніяких справ і сподіваюсь ніколи не почути від них і не побачити їх взагалі.


І це ще не були перейдені червоні лінії типу цього і Кабсогейта.

Вони дивуються - а чого вона не пускає нас на свій форум, чому does not engage with us, чому не поважає і не сприймає нас серйозно.

Ну тому що в бухгалтерській книзі мого життя вони давно списані в утиль як broken malfunctioning assets.

Я не вважаю їх людьми і не бажаю витрачати на них свій час, увагу і енергію. Крім як, when I feel like it, трохи пошарпати, як кішка грається з напівздохлою мишкою. Це максимум, на що вони заслужили.

А Бандерівцю може купити трак ціла купа його друзів та знайомих. Камшот постійно хвалиться, який він мільйонер, то хай забашляє старіку (С). Його лєпший друг на піраміди бабло знайшов, то знайде і на трака. Confusedmiley14:

А я - пас! (С). Confusedmiley14:
Reply


Messages In This Thread
RE: Єсть два стула ілі hard choice for old gal - by fully accomplished красуня - 15-01-2026 16:24, 16:24
RE: Єсть два стула ілі hard choice for old gal - by Ножка стула - 16-01-2026 16:44, 16:44
RE: Єсть два стула ілі hard choice for old gal - by Хуйня - 16-01-2026 16:47, 16:47

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)