БЕГЕМОТІВ НЕМА

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Єсть два стула ілі hard choice for old gal
#12
Бабка, пора в бан на пол-года


Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 16:42
https://forum.pravda.com.ua/index.php?to...sg28629426

Цитата
Дуже можно і нужно долари або євро на ПейПал! Я виведу в гривню!!


Нагадую: тисніть кнопку доповіді за постійний спам і завалювання гілок незареєстрованою, непідзвітною і неавторизованою власниками УП побирушкою, яка підсіла на чужий ресурс і використовує його для приватного збору коштів "своїм", прикриваючись ЗСУ.

Якщо так буде робити кожен, хто збирає "своїм", у що перетвориться Єрмачка? Confusedmilie9:
Reply


Messages In This Thread
RE: Єсть два стула ілі hard choice for old gal - by Птах Мадяра Сергей Черновцы - 15-01-2026 16:46, 16:46
RE: Єсть два стула ілі hard choice for old gal - by Ножка стула - 16-01-2026 16:44, 16:44
RE: Єсть два стула ілі hard choice for old gal - by Хуйня - 16-01-2026 16:47, 16:47

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)